محل تبلیغات شما

۱. اسم افراد را به خاطر بسپارید

برای داشتن روابط اجتماعی موفق، یکی از اولین توانایی‌هایی که باید در آن مهارت پیدا کنید، توانایی به خاطر سپردن نام افرادی است که می‌بینید. این مسئله‌ای است که چندان به آن توجه نمی‌شود ولی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

۲. خود را درگیر زندگی آنها کنید

این یکی دیگر از عواملی است که به شما کمک می‌کند روابط اجتماعی موفق داشته باشید. من معمولا درباره موضوعات مختلفی با دیگران صحبت می‌کنم و با آنها همچون میهمان برخورد می‌کنم.

۳. مهربان باشید

برای داشتن روابط اجتماعی موفق، طوری رفتار کنید که نشان دهد وقتی با افراد رابطه برقرار می‌کنید مراقب آنها هستید. منظورم این نیست که ادا دربیاورید، بلکه با احترام کامل بهترین کمکی را که می‌توانید انجام دهید را به آنها پیشنهاد دهید.

۴. شنونده‌ی خوبی باشید

من بیش از این نمی‌توانم بر روی این نکته تاکید کنم. این برای همه‌، صرف نظر از اینکه چه کسی هستند، چه شغلی دارند، سنشان چقدر است، چه جنسیتی دارند و از چه نژادی‌اند، درست است.
بسیاری از افراد دقیقا در نقطه مقابل چنین رویکردی قرار دارند، یعنی خوب حرف می‌زنند. من افراد زیادی را دیده‌ام که به عنوان مشاور مشغول به کار هستند اما بیشتر حرف می‌زنند تا اینکه شنونده خوبی باشند.

۵. دانش خود را در همه زمینه‌ها افزایش دهید

آنچه که افراد را از یکدیگر متمایز می‌کند، چیزهایی است که می‌دانند. در نتیجه شما از طریق چیزهایی که می‌دانید و چیزهایی که می‌توانید پیشنهاد بدهید شناخته می‌شوید.

چرا کارمندان موسسات امداد رسان به قتل میرسند ؟

نظامیان پاکستانی ۳۰۰ متر داخل خاک افغانستان را ماین گذاری کردند:

شکل دادن به روابط برای بعضی‌ها بیشتر یک مسئله‌ی کاری است تا یک شیوه‌ی زندگی. بسیاری از افراد ممکن اس

افراد ,روابط ,چیزهایی ,اجتماعی ,دهید ,خوبی ,است که ,روابط اجتماعی ,که می‌توانید ,حرف می‌زنند ,خود را ,روابط اجتماعی موفق، ,داشتن روابط اجتماعی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها